**** Hotel CHATEAU ST. HAVEL ubytování Praha 4-Krč

Hotel Praha 4-Krč  CHATEAU ST. HAVEL Hotel Chateau St. Havel je kompletně renovovaný zámek nacházející se v Praze 4 – Krč na vlastních pozemcích uprostřed anglického parku s rybníky. Pří návštěvě hotelu Chateau St. Havel kde se historie střetává s moderním komfortem, naleznete v krásných prostorách renesanční stavby vše, co k modernímu hotelu patří. Interiér hotelu je luxusně a vkusně zařízen. Součástí komplexu je golfový areál s jedinečným drivingem na vodní hladinu zámeckého rybnika.

Hotel v Praze 4 ubytování Chateau St. Havel :
Hotel Chateau St. Havel nabízí komfortní ubytování s osobitým stylem a maximální péčí o hosty. Přijeďte a užijte si ubytování v zámeckém stylu. Hotel Chateau St. Havel má pro Vaše pohodlí připraveno ubytování v 30 dvoulůžkových pokojích, které jsou komfortně vybaveny nábytkem v zámeckém stylu, koupelnou s vanou či sprchou, WC, vysoušečem vlasů, televizorem se satelitním příjmem tel. programů, minibarem, trezorem, klimatizací, WiFi přípojkou na internet a luxusní apartmán Tower Suite ve věži zámku, který je jedinečnou nabídkou pro ty kdo chtějí romantiku, komfort a jedinečnost.

Ubytování v Praze 4 Hotel Chateau St. Havel Restaurace :
Zámeček sv. Havel má dvě restaurace. I pro náročné gurmány Restaurace Lobby & Garden Vám nabídne posezení v lobby hotelu nebo na přilehlých terasách. Je určena pro hotelové hosty a posezení návštěvníků zámku a golfového areálu. Nabízí pokrmy založené na tradičních recepturách, obohacené o poznatky moderní gastromie. Výsledkem jsou jídla lehká a přitom plná chuti, která uspokojí všechny Vaše smysly. Otevřeno denně 10 - 22h.

Praha 4 Krč ubytování Hotel Chateau St. Havel :
Restaurace Chateau St. Havel se nachází v zámeckém sále, kapli sv. Havla a na horních terasách a je určena pro Vaše akce. Náš tým Vám zde připraví konference, bankety, rauty, obchodní obědy, galavečeře, svatební hostiny apod. dle Vašich přání a chuti. Služby této restaurace lze využít pouze na objednávku.

Hotel v Praze 4 ubytování Chateau St. Havel akce :
Hotel Chateau St. Havel je ideálním místem pro obchodní schůzky, jednání, semináře, firemní prezentace. To vše nabízíme s možností kompletního technického vybavení. Připojení na internet je samozřejmostí. Ke všem akcím ve všech prostorech areálu nabízíme jídelní servis od základního občerstvení až po bankety, koktejly, rauty apod.

Ubytování v Praze 4 Hotel Chateau St. Havel Svatby
Zámeček sv. Havel je velice romantickým místem, pro Váš svatební den. Díky mnoha uskutečněným svatbám v našem hotelu umíme svatebčanům naslouchat a plnit jejich přání a tužby. V prostředí zámecké kaple ze 13. století pro Vás zajistíme svatební obřad. Svatební noc prožijte v exkluzivním apartmá. V jarních a letních měsících lze uspořádat svatební obřad a hostinu v zahradním atriu Dle Vašich přání rádi pro Vás zajistíme veškeré služby spojené s příjemným prožitím svatebního dne za pomoci našeho svatebního koordinátora.

Hotel Chateau St. Havel ubytování Praha 4 Golf :
Přijďte si zatrénovat před sezónou! Golfový driving range s dostřelem na vodní hladinu zámeckého rybníka je otevřen pro návštěvníky i v zimních měsících. Pro zájemce zajistíme po dohodě individuální trénink. Přestože téměř každý z obyvatelů a nebo návštěvníků Prahy jezdí kolem po Jižní spojce, mnoho našich hostů bylo překvapeno tím, že se podařilo vybudovat takovéto golfové zázemí, kde je možno se odreagovat od denního shonu a zároveň si i zatrénovat.
Hotel Praha 4-Krč  CHATEAU ST. HAVEL - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 4-Krč  CHATEAU ST. HAVEL - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 4-Krč  CHATEAU ST. HAVEL - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 4-Krč  CHATEAU ST. HAVEL - disponuje restauracíHotel Praha 4-Krč  CHATEAU ST. HAVEL - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 4-Krč  CHATEAU ST. HAVEL - je k dispozici letní terasaHotel Praha 4-Krč  CHATEAU ST. HAVEL - golfHotel Praha 4-Krč  CHATEAU ST. HAVEL - disponuje kavárnouHotel Praha 4-Krč  CHATEAU ST. HAVEL - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 4-Krč  CHATEAU ST. HAVEL - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 4-Krč  CHATEAU ST. HAVEL - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 4-Krč  CHATEAU ST. HAVEL - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou